Hieronder vind u de e-mail adressen binnen KSV Voetbal

Bestuur

Bestuur
bestuur@ksvvoetbal.nl

Jeugdbestuur
jeugdbestuur@ksvvoetbal.nl

Secretaris
secretaris@ksvvoetbal.nl

Wedstrijdsecretariaat

wedstrijdsecretariaat@ksvvoetbal.nl

Zaterdag
zaterdag@ksvvoetbal.nl

Zondag
zondag@ksvvoetbal.nl

Zaalvoetbal
wedstrijdsecretariaatzaalvoetbal@ksvvoetbal.nl

Jeugdopleiding

Hoofd Jeugdopleiding
hjo@ksvvoetbal.nl

Coördinatoren

Coördinator Keepers
keepers@ksvvoetbal.nl

Coördinator Meidenvoetbal
meiden@ksvvoetbal.nl

Coördinator Vrouwenvoetbal
vrouwen@ksvvoetbal.nl

Coördinator senioren
senioren@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 19/18
onder-19-18@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 17/16
onder-17-16@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 15
onder-15@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 14
onder-14@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 13
onder-13@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 12
onder-12@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 11
onder-11@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 10
onder-10@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 9
onder-9@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 7
onder-7@ksvvoetbal.nl

Coördinator jeugd onder 6
onder-6@ksvvoetbal.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie Algemeen
ledenservice@ksvvoetbal.nl

Ledenadministratie Veldvoetbal
veldvoetbal@ksvvoetbal.nl

Ledenadministratie Zaalvoetbal
zaalvoetbal@ksvvoetbal.nl

Penningmeester
penningmeester@ksvvoetbal.nl

Contributie
contributie@ksvvoetbal.nl

Kleding

Vragen over kleding
kleding@ksvvoetbal.nl

Gevonden kleding/voorwerpen
gevondenvoorwerpen@ksvvoetbal.nl

Veilig Sport Klimaat

Commissie RESPECT
vsk@ksvvoetbal.nl

Arbitrage

Algemeen
scheidsrechter@ksvvoetbal.nl

Tuchtzaken
tuchtzaken@ksvvoetbal.nl

Begeleiding jeugdscheidsrechters
jeugdscheidsrechters@ksvvoetbal.nl

Vrijwilligers

vrijwilligers@ksvvoetbal.nl 
zaterdagvrijwilligers@ksvvoetbal.nl 

Overig

Public Relations
PR@ksvvoetbal.nl

Evenementen
events@ksvvoetbal.nl

Materiaal, ballen e.d.
materiaal@ksvvoetbal.nl

Sponsoring
sponsor@ksvvoetbal.nl

Website
info@ksvvoetbal.nl

Jeugdtoernooi KSV
jeugdtoernooi@ksvvoetbal.nl

Toernooicommissie overig
toernooicommissie@ksvvoetbal.nl

Vrijwilligers
vrijwilligers@ksvvoetbal.nl 
vrijwilligerszaterdag@ksvvoetbal.nl 

Kantine
kantine@ksvvoetbal.nl

Heb je een vraag?