• Programma THUIS
    WedstrijddatumThuisteamUitteamSoortScheidsrechterVeldKl.K.THUISKl.K. UITDetails
    wo 22-sep. 20:00KSV 7Victoria O 4bekerA Veld1008
    za 25-sep. 09:00KSV JO12-3Schagen United JO12-4regulierB1-2 Veld13L16L
    za 25-sep. 09:00KSV JO11-2Victoria O JO11-1regulierB3-4 Veld12L08L
    za 25-sep. 09:00KSV MO10-1Medemblik FC MO10-1regulierC2 Veld11L15L
    za 25-sep. 09:00KSV JO13-2Grasshoppers JO13-1regulierA Veld0901
    za 25-sep. 09:00KSV MO9-1VVS 46 MO9-2regulierC3 Veld07L02L
    za 25-sep. 10:00KSV JO9-4Grasshoppers JO9-2regulierC3 Veld07R02R
    za 25-sep. 10:00KSV JO8-4Apollo 68 JO8-2JMregulierC4 Veld10R14R
    za 25-sep. 10:15KSV JO11-1KGB JO11-1regulierB1-2 Veld10R16R
    za 25-sep. 10:15KSV MO11-1Vrone MO11-1regulierB3-4 Veld11R15R
    za 25-sep. 11:00KSV JO9-3SVW 27 JO9-4regulierC2 Veld10L14R
    za 25-sep. 11:00KSV JO10-3SVW 27 JO10-4regulierC1 Veld12L08L
    za 25-sep. 11:30KSV JO12-4Kolping Boys JO12-4regulierB1-2 Veld09L01L
    za 25-sep. 12:30KSV JO15-1Koedijk JO15-1regulierA Veld1316
    za 25-sep. 13:00KSV JO13-3VIOS-W JO13-3JMregulierB Veld1014
    za 25-sep. 14:30KSV JO17-2SVW 27 JO17-3regulierC Veld0901
    za 25-sep. 14:30KSV MO15-2Foresters (de) MO15-2regulierB Veld1115
    zo 26-sep. 09:30KSV JO19-3George st JO19-1regulierveld 2
    zo 26-sep. 11:30KSV 2RKEDO 2regulierveld 1
    zo 26-sep. 11:30KSV 4Duinrand S 3regulierveld 3
    zo 26-sep. 14:00KSV 1Egmondia 1regulierM. (Mehmet) Billorveld 1
    zo 26-sep. 14:00KSV VR2Zouaven (de) VR1regulierveld 2
    zo 26-sep. 14:00KSV 6Dynamo 6regulierveld 3
    za 02-okt. 09:00KSV JO9-2VVS 46 JO9-1regulierC3 Veld12L15L
    za 02-okt. 09:00KSV JO8-1Jong Holland JO8-1regulierC1 Veld10L14L
    za 02-okt. 09:00KSV JO11-3Koedijk JO11-3regulierB1-2 Veld11L02L
    za 02-okt. 09:00KSV MO11-1Jong Holland MO11-1regulierB3-4 Veld13L07L
    za 02-okt. 09:00KSV JO13-2Kolping Boys JO13-4regulierA Veld0901
    za 02-okt. 10:00KSV JO9-1AFC 34 JO9-2regulierC4 Veld10R14R
    za 02-okt. 10:00KSV JO10-1V.V. Bergen JO10-1regulierC1 Veld12R15R
    za 02-okt. 10:00KSV JO10-3Kwiek 78 JO10-1regulierC2 Veld11R02R
    za 02-okt. 10:45KSV JO14-1V.V. Bergen JO14-1regulierA Veld0816
    za 02-okt. 11:00KSV JO12-4Victoria O JO12-1regulierB1-2 Veld10L14L
    za 02-okt. 11:00KSV JO11-4RKEDO JO11-2regulierB3-4 Veld11L02L
    za 02-okt. 11:30KSV MO15-1V.V. Bergen MO15-1regulierC1 Veld0901
    za 02-okt. 13:00KSV JO14-2WBSV JO14-1regulierC Veld1215
    za 02-okt. 13:00KSV JO13-3ST SSV/Sporting S JO13-1regulierA Veld1307
    za 02-okt. 14:30KSV JO15-2SVW 27 JO15-3regulierB Veld0901
    za 02-okt. 14:30KSV JO17-2Kolping Boys JO17-4regulierA Veld0816
    zo 03-okt. 09:30KSV JO19-2Hollandia T JO19-1regulierveld 1
    zo 03-okt. 11:30KSV JO19-1DIOS sv. JO19-2regulierveld 1
    zo 03-okt. 11:30KSV 5Zeevogels 4regulierveld 3
    zo 03-okt. 11:30KSV VR1Schagen United VR1regulierveld 2
    zo 03-okt. 13:15KSV 3SVW 27 4regulierveld 2
    zo 03-okt. 14:00KSV 7ST SSV/Sporting S 3regulierveld 1
    zo 03-okt. 14:00KSV MO17-1AFC MO17-1regulierveld 3
    za 09-okt. 09:00KSV MO9-1Schagen United MO9-1regulierC1 Veld09L14L
    za 09-okt. 09:00KSV JO8-3RKEDO JO8-1regulierC2 Veld10L15L
    za 09-okt. 09:00KSV JO12-2Jong Holland JO12-2regulierB1-2 Veld11L08L
    za 09-okt. 09:00KSV JO11-2Reiger Boys JO11-3regulierB3-4 Veld13L07L
    za 09-okt. 09:00KSV JO10-2Vrone JO10-1regulierC3 Veld12L16L
    za 09-okt. 10:00KSV JO9-1Kolping Boys JO9-3regulierC4 Veld09R14R
    za 09-okt. 10:00KSV JO9-3Reiger Boys JO9-4regulierC2 Veld12R16R
    za 09-okt. 10:00KSV JO8-1AFC 34 JO8-2regulierC1 Veld10R15R
    za 09-okt. 10:15KSV JO12-1Vrone JO12-1regulierB3-4 Veld01L02L
    za 09-okt. 10:15KSV JO11-3Foresters (de) JO11-2regulierB1-2 Veld11R08R
    za 09-okt. 12:30KSV JO13-1ZAP JO13-1regulierA Veld0901
    za 09-okt. 14:30KSV MO15-2Jong Holland MO15-2regulierC Veld1014
    za 09-okt. 14:30KSV JO17-1Always Forward JO17-3regulierA Veld1102
    za 09-okt. 14:30KSV JO15-2Westfriezen JO15-3regulierB Veld1208
    zo 10-okt. 09:30KSV JO19-2SDW JO19-1regulierveld 1
    zo 10-okt. 11:30KSV 3Alkmaarsche Boys 5regulierveld 1
    zo 10-okt. 11:30KSV VR1RKEDO VR3regulierveld 2
    zo 10-okt. 14:00KSV MO17-1RKEDO MO17-1regulierveld 1
    zo 10-okt. 14:00KSV 7HSV 9regulierveld 2
    za 16-okt. 09:00KSV JO13-2Vrone JO13-2regulierveld 1
    za 16-okt. 10:45KSV JO14-1Reiger Boys JO14-1regulierveld 1
    za 16-okt. 12:30KSV JO15-1VIOS-W JO15-1regulierveld 2
    za 16-okt. 12:30KSV MO15-1Kolping Boys MO15-1regulierveld 1
    za 16-okt. 13:00KSV JO13-3BOL JO13-2regulierveld 3
    za 16-okt. 14:00KSV JO14-2Reiger Boys JO14-3regulierveld 1
    za 16-okt. 14:30KSV JO17-2V.V. Bergen JO17-4regulierveld 3
    zo 17-okt. 09:30KSV JO19-3RKEDO JO19-1regulierveld 1
    zo 17-okt. 11:30KSV JO19-1RKDES JO19-1regulierveld 1
    zo 17-okt. 11:30KSV 4Victoria O 6regulierveld 2
    zo 17-okt. 11:30KSV 5Koedijk 10regulierveld 3
    zo 17-okt. 13:15KSV 2Alkmaarsche Boys 3regulierveld 3
    zo 17-okt. 14:00KSV 1Saenden 1regulierveld 1
    zo 17-okt. 14:00KSV VR2Rijp (de) VR1regulierveld 2
    zo 17-okt. 15:00KSV 6Con Zelo 5regulierveld 3
    za 23-okt. 14:30KSV MO15-2SVW 27 MO15-1regulierveld 1
    zo 24-okt. 11:30KSV VR1Grasshoppers VR1regulierveld 1
    za 30-okt. 14:30KSV MO15-2V.V. Bergen MO15-2regulierveld 1
    zo 31-okt. 11:30KSV 4Vrone 3regulierveld 2
    zo 31-okt. 14:00KSV 1Hercules Zaandam sc 1regulierveld 1
    zo 31-okt. 14:00KSV VR2Spirit 30 (SC) VR2regulierveld 2
    zo 31-okt. 14:00KSV 6AGSV 3regulierveld 3
    zo 31-okt. 15:45KSV MO17-1VVS 46 MO17-1regulierveld 2

    >> Programma UIT