• Programma THUIS
    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechtersVeldKl.K.THUISKl.K. UITDetails
    za 21-sep. 09:00KSV JO8-3 - RKEDO JO8-1veld 3
    za 21-sep. 09:00KSV JO8-2 - Reiger Boys JO8-4veld 3
    za 21-sep. 09:00KSV JO10-5 - Duinrand S JO10-2veld 3
    za 21-sep. 09:00KSV MO13-1 - ST VV Egmond MO13-1veld 1
    za 21-sep. 09:00KSV JO11-4 - SVW 27 JO11-5veld 2
    za 21-sep. 10:00KSV JO8-1 - Vrone JO8-1veld 3
    za 21-sep. 10:00KSV JO9-1 - Schagen United JO9-1veld 3
    za 21-sep. 10:15KSV MO11-1 - Vrone MO11-1veld 2
    za 21-sep. 10:15KSV JO11-1 - SVW 27 JO11-2veld 2
    za 21-sep. 10:45KSV JO14-1 - KGB JO14-1veld 1
    za 21-sep. 11:00KSV JO9-3 - Kolping Boys JO9-6veld 3
    za 21-sep. 11:00KSV JO10-2 - Reiger Boys JO10-3veld 3
    za 21-sep. 11:30KSV JO11-3 - Vrone JO11-3veld 2
    za 21-sep. 12:30KSV MO15-1 - AFC IJburg MO15-1veld 1
    za 21-sep. 13:00KSV JO13-2 - West Frisia JO13-1veld 3
    za 21-sep. 13:00KSV JO12-4 - SVW 27 JO12-5veld 2
    za 21-sep. 14:30KSV JO16-2 - RCZ JO16-1veld 2
    za 21-sep. 14:30KSV JO15-1 - Blokkers de JO15-1veld 1
    zo 22-sep. 11:30KSV JO19-1 - Westfriezen JO19-1M. (Menno) Smit (Assistent-scheidsrechter)veld 1
    zo 22-sep. 11:30KSV JO19-3 - Always Forward JO19-2veld 2
    zo 22-sep. 14:00KSV 6 - Vrone 3veld 2
    zo 22-sep. 14:00KSV 4 - Vrone 4veld 1
    za 28-sep. 09:00KSV JO8-2 - LSVV JO8-2veld 3
    za 28-sep. 09:00KSV JO10-4 - Kolping Boys JO10-7veld 3
    za 28-sep. 09:00KSV JO11-4 - Victoria O JO11-3Mveld 2
    za 28-sep. 10:00KSV JO8-4 - Zuidermeer JO8-1veld 3
    za 28-sep. 10:00JO9-5M, KSV - Always Forward, JO9-6Mveld 3
    za 28-sep. 10:15KSV JO11-1 - Kolping Boys JO11-2veld 2
    za 28-sep. 10:45KSV JO13-1 - Kolping Boys JO13-1veld 1
    za 28-sep. 11:00KSV JO10-1 - Dijk De asv JO10-1veld 3
    za 28-sep. 11:00KSV JO10-3 - ST SSV/Sporting S JO10-1veld 3
    za 28-sep. 12:30KSV JO16-1 - VV Alkmaar MO17-1veld 1
    za 28-sep. 13:00KSV MO13-2 - Schagen United MO13-2veld 2
    za 28-sep. 13:00KSV JO12-2 - Grasshoppers JO12-1veld 3
    za 28-sep. 14:30KSV JO14-2 - Geel Zwart 30 JO14-1veld 2
    za 28-sep. 14:30KSV JO17-1 - Alcmaria Victrix JO17-1veld 1
    zo 29-sep. 09:30KSV MO17-1 - Dynamo MO17-1Veld C1316
    zo 29-sep. 09:30KSV JO19-2 - Woudia JO19-1Veld A1215
    zo 29-sep. 09:30KSV JO17-2 - Apollo 68 JO17-1Veld B0102
    zo 29-sep. 11:30KSV 3 - Nieuwe Niedorp 3Veld B1114
    zo 29-sep. 11:30KSV 2 - Beemster 2Veld A1008
    zo 29-sep. 14:00KSV 1 - SEW 1R. (Robert) Leenstra (Assistent-scheidsrechter)Veld A0907
    zo 29-sep. 14:00KSV 5 - Kolping Boys 10Veld C1215
    zo 29-sep. 14:00KSV VR1 - Oosthuizen VR2Veld B1316
    za 05-okt. 09:00KSV JO10-5 - Hollandia T JO10-4veld 3
    za 05-okt. 09:00KSV MO13-1 - Overbos sv. MO13-4veld 1
    za 05-okt. 09:00KSV JO9-2 - SV Spartanen JO9-2veld 3
    za 05-okt. 09:00KSV JO11-2 - GSV JO11-1veld 2
    za 05-okt. 10:00KSV JO8-1 - SVW 27 JO8-2veld 3
    za 05-okt. 10:00KSV JO9-1 - Vrone JO9-1veld 3
    za 05-okt. 10:15KSV JO12-3 - Victoria O JO12-2veld 2
    za 05-okt. 10:45KSV JO14-1 - Always Forward JO14-2veld 1
    za 05-okt. 11:00KSV JO10-2 - FC Den Helder JO10-2veld 3
    za 05-okt. 11:00KSV JO9-4 - Reiger Boys JO9-7veld 3
    za 05-okt. 11:30KSV JO12-1 - SVW 27 JO12-1veld 2
    za 05-okt. 12:30KSV MO15-1 - Swift MO15-1veld 1
    za 05-okt. 13:00KSV JO13-2 - De Wherevogels JO13-2veld 2
    za 05-okt. 13:00KSV JO12-2 - V.V. Bergen JO12-3veld 3
    za 05-okt. 14:30KSV JO15-1 - DTS JO15-1veld 2
    za 05-okt. 14:30KSV JO17-1 - KGB JO17-1veld 1
    zo 06-okt. 09:30KSV JO19-3 - VZV JO19-1veld 1
    zo 06-okt. 11:30KSV 4 - LSVV 7veld 2
    zo 06-okt. 11:30KSV JO19-1 - SV Spartanen JO19-1veld 1
    zo 06-okt. 14:00KSV 1 - Winkel 1veld 1
    zo 06-okt. 14:00KSV 6 - George st 3veld 2
    za 12-okt. 09:00KSV JO8-3 - Zuidermeer JO8-1veld 3
    za 12-okt. 09:00KSV JO8-2 - Apollo 68 JO8-1veld 3
    za 12-okt. 09:00KSV JO10-4 - Reiger Boys JO10-7veld 3
    za 12-okt. 09:00KSV MO11-1 - Rijp (de) MO11-1veld 2
    za 12-okt. 10:00KSV JO8-4 - RKEDO JO8-1veld 3
    za 12-okt. 10:00KSV JO10-1 - Onze Gezellen JO10-2veld 3
    za 12-okt. 10:00JO9-5M, KSV - BOL, JO9-3Gveld 3
    za 12-okt. 10:15KSV JO11-4 - BOL JO11-3veld 2
    za 12-okt. 10:15KSV JO11-1 - V.V. Bergen JO11-1veld 2
    za 12-okt. 10:45KSV JO13-1 - Reiger Boys JO13-1veld 1
    za 12-okt. 11:00KSV JO9-3 - Reiger Boys JO9-8veld 3
    za 12-okt. 11:00KSV JO10-3 - Kolping Boys JO10-6veld 3
    za 12-okt. 11:30KSV JO11-3 - Reiger Boys JO11-3veld 2
    za 12-okt. 12:30KSV JO16-1 - Texel 94 JO16-2veld 1
    za 12-okt. 13:00KSV MO13-2 - Medemblik FC MO13-2veld 2
    za 12-okt. 13:00KSV JO12-4 - WMC JO12-1veld 3
    za 12-okt. 14:30KSV JO14-2 - Schagen United JO14-2veld 2
    za 12-okt. 14:30KSV JO16-2 - SVW 27 JO16-2veld 1
    zo 13-okt. 09:30KSV MO17-1 - Zeeburgia avv MO17-1veld 1
    zo 13-okt. 09:30KSV JO17-2 - Valken de JO17-1veld 2
    zo 13-okt. 09:30KSV JO19-2 - Con Zelo JO19-1veld 3
    zo 13-okt. 11:30KSV 2 - Rijp (de) 3veld 2
    zo 13-okt. 11:30KSV 3 - LSVV 5veld 1
    zo 13-okt. 14:00KSV 5 - Dynamo 5veld 1
    zo 20-okt. 14:00KSV 1 - Grasshoppers 1veld 1
    wo 23-okt. 19:00KSV (jongsen.) - vv ZeevogelsVeld C1416
    za 26-okt. 09:00KSV MO13-1 - Onze Gezellen MO13-1veld 1
    za 26-okt. 12:30KSV MO15-1 - Volendam (rkav) MO15-2veld 1
    za 26-okt. 14:30KSV JO17-1 - Koedijk JO17-1veld 1
    za 26-okt. 14:30KSV JO15-1 - WMC JO15-1veld 3
    zo 27-okt. 09:30KSV JO19-3 - Grasshoppers JO19-3veld 1
    zo 27-okt. 11:30KSV 4 - WMC 4veld 2
    zo 27-okt. 11:30KSV JO19-1 - VIOS-W JO19-1veld 1
    zo 27-okt. 14:00KSV 6 - RKEDO 6veld 1
    zo 27-okt. 14:00KSV VR1 - RKEDO VR2veld 2