• Programma UIT
    WedstrijddatumThuisteamUitteamSoortAccommodatieVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    za 01-okt. 08:30Hollandia JO10-1KSV JO10-1regulierSportpark Julianaveld 2 A1
    za 01-okt. 08:30AFC 34 JO13-5KSV JO13-3regulierSportpark AFC'34veld 3
    za 01-okt. 08:45ZOB JO12-1KSV JO12-1regulierSportpark Zuidoosterparkveld 3 B - C511
    za 01-okt. 09:00SVW 27 JO9-2KSV JO9-2regulierSportpark De Kabelveld 5 B1
    za 01-okt. 09:00LSVV JO13-4KSV JO13-2regulierSportpark VoorwaartsA-veld24
    za 01-okt. 09:30GSV JO8-1JMKSV JO8-3regulierSportpark GSVveld 1 A1
    za 01-okt. 09:30Victoria O JO8-2KSV JO8-5JMregulierSportpark Victoria Oveld 3 B13 - 34 - 4
    za 01-okt. 09:30ST VV Egmond JO11-2KSV JO11-2regulierSportpark Egmondiaveld 1 B
    za 01-okt. 10:00DESS MO11-1KSV MO11-1regulierSportpark DESSveld 1 A
    za 01-okt. 10:15VVS 46 JO10-1KSV JO10-2regulierSportpark VVS'46veld 3 A1 - Veld C
    za 01-okt. 10:45Koedijk JO11-1KSV JO11-1regulierSportpark De Weijdtveld 2 A - (B)
    za 01-okt. 11:00Winkel MO13-1KSV MO13-1regulierSportpark Winkelveld 1 - A-veld
    za 01-okt. 12:00Vrone JO9-6MKSV JO9-3regulierSportpark Vroneveld C A1
    za 01-okt. 12:15Vrone MO15-1KSV MO15-1regulierSportpark Vroneveld B
    za 01-okt. 12:45Victoria O JO15-2KSV JO15-2regulierSportpark Victoria Oveld 19 - 910 - 10
    za 01-okt. 13:45Schagen United JO15-1KSV JO15-1regulierSportpark Groenoordveld 3 - Jac Vink0811
    zo 02-okt. 10:00Flevo 3KSV 3regulierSportpark De Meerveld 1
    zo 02-okt. 11:00Strandvogels MO20-1KSV MO20-1regulierSportpark Strandvogelsveld 2
    zo 02-okt. 11:30RKEDO VR2KSV VR2regulierSportpark De Kromveld 1
    zo 02-okt. 13:00VIOS-W 6KSV 4regulierSportpark De Doorbraakveld 2
    za 08-okt. 08:45ZOB JO12-3KSV JO12-4regulierSportpark Zuidoosterparkveld 2 B - B
    za 08-okt. 09:00FC Den Helder JO11-2KSV JO11-1regulierSportpark Streepjesbergveld 4 B
    za 08-okt. 09:00SVW 27 JO11-5KSV JO11-3regulierSportpark De Kabelveld 2 B
    za 08-okt. 09:00Kolping Boys JO9-7KSV JO9-4regulierSportpark De Nollenveld 2 B2
    za 08-okt. 09:00Alcmaria Victrix JO8-5KSV JO8-4regulierSportpark Egmonderhoutveld 1 B2
    za 08-okt. 09:00Beemster JO8-4JMKSV JO8-3regulierSportpark Insulindewegveld 1 B1
    za 08-okt. 10:15Schagen United JO9-5KSV JO9-5regulierSportpark Groenoordveld 4 A1 - Gaaf Advies19L20L
    za 08-okt. 11:00DEM (RKVV) JO10-7KSV JO10-3regulierSportpark DEMveld 8 A1
    za 08-okt. 11:15Koedijk JO13-1KSV JO13-1regulierSportpark De Weijdtveld 1 - (A)59
    za 08-okt. 11:45Reiger Boys JO8-4KSV JO8-2regulierSportpark De Wendingveld 3 A1

    >> Programma THUIS