• Programma UIT
    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatiePlaatsDetails
    13 nov. 19:30VV BergenKSV (jongsenioren)Sportpark De KruisingHEERHUGOWAARD
    16 nov. 08:30Koedijk JO8-3KSV JO8-4Sportpark De WeijdtKOEDIJK
    16 nov. 08:45ADO '20 JO10-1KSV JO10-1Sportpark "De Vlotter" - ADO'20HEEMSKERK
    16 nov. 09:00Hollandia JO13-3KSV JO13-1Sportpark JulianaHOORN NH
    16 nov. 09:00Schagen United JO9-2KSV JO9-1Sportpark GroenoordSCHAGEN
    16 nov. 09:00Apollo 68 JO11-1KSV JO11-2Sportpark Apollo 68HENSBROEK
    16 nov. 09:30Victoria O JO10-1KSV JO10-5Sportpark Victoria OOBDAM
    16 nov. 10:15LSVV JO12-1KSV JO12-1Sportpark Voorwaarts- LSVVZUID-SCHARWOUDE
    16 nov. 10:15Reiger Boys JO8-6KSV JO8-3Sportpark De WendingHEERHUGOWAARD
    16 nov. 10:30Kwiek 78 MO13-1KSV MO13-2Sportpark Kwiek 78AVENHORN
    16 nov. 10:30Spirit'30, JO9-5GJO9-5M, KSVSportpark Spirit'30HOOGKARSPEL
    16 nov. 10:45V.V. Bergen JO14-3KSV JO14-2Sportpark De KiefthoekBERGEN NH
    16 nov. 11:00Dynamo JO12-1KSV JO12-2Sportpark DynamoURSEM
    16 nov. 13:00VIOS-W JO11-2KSV JO11-1Sportpark De DoorbraakWARMENHUIZEN
    16 nov. 13:15Reiger Boys JO10-3KSV JO10-3Sportpark De WendingHEERHUGOWAARD
    16 nov. 14:30FC Den Helder JO16-1KSV JO16-1Sportpark StreepjesbergDEN HELDER
    16 nov. 14:45VIOS-W JO17-1KSV JO17-1Sportpark De DoorbraakWARMENHUIZEN
    16 nov. 14:45Reiger Boys JO11-4KSV JO11-3Sportpark De WendingHEERHUGOWAARD
    17 nov. 10:00Woudia JO17-1KSV JO17-2Sportpark WoudiaWESTWOUD
    17 nov. 10:25Volendam (rkav) MO17-1KSV MO17-1Sportpark VolendamVOLENDAM
    17 nov. 11:00SVW 27 2KSV 2Sportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    17 nov. 11:00SVW 27 4KSV 3Sportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    17 nov. 11:30WBSV 2KSV 5Sportpark WBSVWESTBEEMSTER
    17 nov. 14:00Geel Zwart 30 JO19-1KSV JO19-2Sportpark De Leeuwenkuil'T ZAND NH
    23 nov. 08:45RCZ MO13-2KSV MO13-1Sportpark JagersveldZAANDAM
    23 nov. 08:45Jong Holland JO9-2KSV JO9-2Sportpark Alkmaarder HoutALKMAAR
    23 nov. 09:00Kolping Boys JO10-6KSV JO10-4Sportpark De NollenALKMAAR
    23 nov. 09:30Dynamo MO11-1KSV MO11-1Sportpark DynamoURSEM
    23 nov. 09:30Victoria O JO11-2KSV JO11-4Sportpark Victoria OOBDAM
    23 nov. 10:00FC Den Helder JO9-1KSV JO9-1Sportpark StreepjesbergDEN HELDER