• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma THUIS
    DatumThuisteamUitteamSoortScheidsrechterVeldKleedk.THUISKleedk.UITDetails
    za 21-sep. 09:00KSV JO8-2Reiger Boys JO8-4regulierveld 3
    za 21-sep. 09:00KSV JO8-3RKEDO JO8-1regulierveld 3
    za 21-sep. 09:00KSV JO10-5Duinrand S JO10-2regulierveld 3
    za 21-sep. 09:00KSV MO13-1ST VV Egmond MO13-1regulierveld 1
    za 21-sep. 09:00KSV JO11-4SVW 27 JO11-5bekerveld 2
    za 21-sep. 10:00KSV JO8-1Vrone JO8-1regulierveld 3
    za 21-sep. 10:00KSV JO9-1Schagen United JO9-1regulierveld 3
    za 21-sep. 10:15KSV MO11-1Vrone MO11-1regulierveld 2
    za 21-sep. 10:15KSV JO11-1SVW 27 JO11-2bekerveld 2
    za 21-sep. 10:45KSV JO14-1KGB JO14-1regulierveld 1
    za 21-sep. 11:00KSV JO9-3Kolping Boys JO9-6regulierveld 3
    za 21-sep. 11:00KSV JO10-2Reiger Boys JO10-3regulierveld 3
    za 21-sep. 11:30KSV JO11-3Vrone JO11-3bekerveld 2
    za 21-sep. 12:30KSV MO15-1AFC IJburg MO15-1regulierveld 1
    za 21-sep. 13:00KSV JO13-2West Frisia JO13-1regulierveld 3
    za 21-sep. 13:00KSV JO12-4SVW 27 JO12-5bekerveld 2
    za 21-sep. 14:30KSV JO16-2RCZ JO16-1regulierveld 2
    za 21-sep. 14:30KSV JO15-1Blokkers de JO15-1regulierveld 1
    zo 22-sep. 11:30KSV JO19-1Westfriezen JO19-1regulierveld 1
    zo 22-sep. 11:30KSV JO19-3Always Forward JO19-2regulierveld 2
    zo 22-sep. 14:00KSV 4Vrone 4regulierveld 1
    zo 22-sep. 14:00KSV 6Vrone 3regulierveld 2
    za 28-sep. 09:00KSV JO8-2LSVV JO8-2regulierveld 3
    za 28-sep. 09:00KSV JO10-4Kolping Boys JO10-7regulierveld 3
    za 28-sep. 09:00KSV JO11-4Victoria O JO11-3Mbekerveld 2
    za 28-sep. 10:00KSV JO8-4Zuidermeer JO8-1regulierveld 3
    za 28-sep. 10:00JO9-5M, KSVAlways Forward, JO9-6Mregulierveld 3
    za 28-sep. 10:15KSV JO11-1Kolping Boys JO11-2bekerveld 2
    za 28-sep. 10:45KSV JO13-1Kolping Boys JO13-1regulierveld 1
    za 28-sep. 11:00KSV JO10-1Dijk De asv JO10-1regulierveld 3

    Programma THUIS

  • Programma UIT
    DatumThuisteamUitteamSoortAccommodatiePlaatsDetails
    21 sep. 08:45BOL JO9-2KSV JO9-4regulierBol sportcomplex - BOLBROEK OP LANGEDIJK
    21 sep. 08:45BOL JO11-1KSV JO11-2bekerBol sportcomplex - BOLBROEK OP LANGEDIJK
    21 sep. 09:00SVW 27 JO10-4KSV JO10-4regulierSportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    21 sep. 09:15DTS MO13-2KSV MO13-2regulierSportpark Sint Maarten - DTSOUDKARSPEL
    21 sep. 09:30Victoria O JO9-1KSV JO9-2regulierSportpark Victoria OOBDAM
    21 sep. 09:30ASC De Volewijckers JO10-1KSV JO10-1regulierSportpark Buiksloterbanne - BuikslAMSTERDAM
    21 sep. 09:45Always Forward JO13-1KSV JO13-1regulierSportpark WilhelminaHOORN NH
    21 sep. 10:15SVW 27 JO8-5KSV JO8-4regulierSportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    21 sep. 10:15SVW 27 JO12-3KSV JO12-2bekerSportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    21 sep. 11:30Kolping Boys JO12-5KSV JO12-3bekerSportpark De NollenALKMAAR
    21 sep. 12:30Vrone, JO9-4MJO9-5M, KSVregulierSportpark VroneSINT PANCRAS
    21 sep. 14:15Koedijk JO16-1KSV JO16-1regulierSportpark De WeijdtKOEDIJK
    21 sep. 14:30Vrone JO10-5KSV JO10-3regulierSportpark VroneSINT PANCRAS
    21 sep. 14:30Vitesse 22 JO14-2KSV JO14-2regulierSportpark De PuikmanCASTRICUM
    21 sep. 14:30LSVV JO17-1KSV JO17-1regulierSportpark Voorwaarts- LSVVZUID-SCHARWOUDE
    22 sep. 10:00DWB JO19-1KSV JO19-2regulierSportpark De Weere DE WEERE
    22 sep. 10:30Victoria O 2KSV 2regulierSportpark Victoria OOBDAM
    22 sep. 11:00Alkmaarsche Boys 7KSV 3regulierSportpark Overdie Alkm. BoysALKMAAR
    22 sep. 11:30RKEDO 4KSV 5regulierSportpark De KromAVENHORN
    22 sep. 12:30LSVV VR1KSV VR1regulierSportpark Voorwaarts- LSVVZUID-SCHARWOUDE
    22 sep. 14:00VVS 46 1KSV 1regulierSportpark VVS'46SPANBROEK
    22 sep. 14:00SV Spartanen JO17-2KSV JO17-2regulierSportpark SpartanenWOGNUM
    22 sep. 14:00Grasshoppers MO17-1KSV MO17-1regulierSportpark De WeyverHOOGWOUD
    28 sep. 08:30Koninklijke HFC MO13-3KSV MO13-1regulierSportpark Koninklijke HFCHAARLEM
    28 sep. 08:45LSVV JO8-1KSV JO8-1regulierSportpark Voorwaarts- LSVVZUID-SCHARWOUDE

    Programma UIT