• KSV 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Meijer, IvarOverige stafTeammanager
    Poeze, DaanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamFoto
    Bakker, Thomas
    Beers, Glenn
    Borgers, Thomas
    Bruin, Paul
    Dijk, Peter van
    Dubbelman, Lars
    Eg, Jochem
    Karels, Jens
    Leeuwenkamp, Laurens
    Meijer, Ivar
    Munsterman, Dylan
    Poeze, Daan
    Seebregts, Luuk
    Siepelinga, Rick
    Tunen, Jurriën van
    Vet, Stan de

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.Kolping Boys 6 - KSV 47 - 1
    27 nov.KSV 4 - Dynamo 31 - 5
  • Poulestanden KSV 4 ( 8e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix 6861133102319
    2Kolping Boys 6751133141916
    3HSV 87421146814
    4Victoria O 684133025513
    5LSVV 1084132722513
    6Dynamo 394142422213
    7Vrone 2733129141512
    8VIOS-W 682422020010
    9LSVV 882061328-156
    10KSV 492071536-216
    11ST SSV/Sporting S 27007647-410

    Poulestanden KSV 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 5 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamo 43201175126
    2Victoria O 532019456
    3KSV 432018806
    4LSVV 113003118-170