• KSV 4 VE zondag speeldag man
  • Staf
    NaamRolFunctie
    Meijer, IvarOverige stafTeammanager
  • Team indeling
    NaamFoto
    Balm, Ivar
    Beers, Glenn
    Bruin, Paul
    Karels, Jens
    Leeuwenkamp, Laurens
    Meijer, Ivar
    Munsterman, Dylan
    Poeze, Daan
    Pronk, Max
    Seebregts, Luuk
    Siepelinga, Rick
    Tunen, Jurriën van
    Vet, Stan de
    Zijp, Dennis

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 09:30KSV 4 - VIOS-W 6Sportpark De Kruising
    12 dec. 14:30LSVV 8 - KSV 4Sportpark Voorwaarts
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Koedijk 9 - KSV 40 - 0
    21 nov.KSV 4 - SVW 27 63 - 5
  • Poulestanden KSV 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys 7851235142116
    2SVW 27 665012819915
    3Kolping Boys 674123392413
    4Alcmaria Victrix 6640224141012
    5Con Zelo 673311913612
    6Koedijk 973311412212
    7Victoria O 673221716111
    8VIOS-W 66303211299
    9LSVV 873041518-39
    10KSV 481161230-184
    11Vrone 35104537-323
    12Duinrand S 380171140-291

    Poulestanden KSV 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamo 53300176119
    2Victoria O 73201131036
    3Apollo 68 33102515-103
    4KSV 43003610-40