• Programma THUIS
    DatumThuisteamUitteamSoortScheidsrechterVeldKleedk.THUISKleedk.UITDetails
    za 20-apr. 08:45KSV JO12-3Volendam (rkav) MO12-3regulierveld 2 B
    za 20-apr. 08:45KSV JO11-3Schagen United JO11-4regulierveld 2 A
    za 20-apr. 09:00KSV JO13-1Westfriezen JO13-1regulierveld 1
    za 20-apr. 09:00KSV JO8-6FC Uitgeest JO8-4regulierveld 3 B1 - kunstgras
    za 20-apr. 09:00KSV JO9-4Apollo 68 JO9-2JMregulierveld 3 A1 - kunstgras
    za 20-apr. 09:00KSV JO9-6KSV JO9-5regulierveld 3 B2 - kunstgras
    za 20-apr. 09:00KSV JO10-5Vitesse 22 MO10-2JMregulierveld 3 A2 - kunstgras
    za 20-apr. 10:00KSV JO8-5HSV JO8-2regulierveld 3 A1 - kunstgras
    za 20-apr. 10:00KSV JO9-1Reiger Boys JO9-2regulierveld 3 B2 - kunstgras
    za 20-apr. 10:00KSV JO10-4V.V. Bergen JO10-3regulierveld 3 B1 - kunstgras
    za 20-apr. 10:05KSV JO8-1Alcmaria Victrix JO8-1regulierveld 3 A2 - kunstgras
    za 20-apr. 10:05KSV MO11-1IJmuiden vv. MO11-1regulierveld 2 A
    za 20-apr. 10:15KSV JO12-1Dynamo JO12-1regulierveld 2 B
    za 20-apr. 10:35KSV JO14-3Vitesse 22 JO14-2regulierveld 1
    za 20-apr. 11:00KSV JO8-4Schagen United JO8-5regulierveld 3 A2 - kunstgras
    za 20-apr. 11:00KSV JO9-3GSV JO9-1regulierveld 3 B2 - kunstgras
    za 20-apr. 11:00KSV JO10-6Medemblik FC MO10-2regulierveld 3 A1 - kunstgras
    za 20-apr. 11:45KSV JO13-2Victoria O JO13-2regulierveld 2
    za 20-apr. 12:15KSV JO15-2ODIN 59 JO15-2regulierveld 3 - kunstgras
    za 20-apr. 13:15KSV JO16-2DSS MO17-1regulierveld 2
    za 20-apr. 13:35KSV MO13-2WSV 30 MO13-1regulierveld 1
    za 20-apr. 13:45KSV JO15-3KGB JO15-2regulierveld 3 - kunstgras
    za 20-apr. 15:15KSV JO18-1Jong Holland JO18-2regulierveld 3 - kunstgras
    zo 21-apr. 11:00KSV 2WSV 1930 3regulierveld 2
    zo 21-apr. 11:30KSV 6Westfriezen 6regulierveld 1
    zo 21-apr. 11:30KSV 4Koedijk 9regulierveld 3 - kunstgras
    zo 21-apr. 14:00KSV 1Oosthuizen 1regulierAfgeschermdveld 3 - kunstgras

    >> Programma THUIS

  • Programma UIT
    DatumThuisteamUitteamSoortAccommodatiePlaatsDetails
    17 apr. 19:00Hollandia T JO16-1KSV JO16-1regulierSportpark De KuilTUITJENHORN
    20 apr. 08:45LSVV JO13-5KSV JO13-3regulierSportpark VoorwaartsZUID-SCHARWOUDE
    20 apr. 08:45Reiger Boys JO8-5KSV JO8-7regulierSportpark De WendingHEERHUGOWAARD
    20 apr. 08:45Reiger Boys JO12-4KSV JO12-2regulierSportpark De WendingHEERHUGOWAARD
    20 apr. 09:00SVW 27 JO8-6KSV JO8-3regulierSportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    20 apr. 09:00SVW 27 JO8-2KSV JO8-2regulierSportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    20 apr. 09:00KSV JO9-6KSV JO9-5regulierSportpark De KruisingHEERHUGOWAARD
    20 apr. 09:00Koedijk JO11-3KSV JO11-2regulierSportpark De WeijdtKOEDIJK
    20 apr. 09:30GSV JO11-1KSV JO11-1regulierSportpark GSVGROOTSCHERMER
    20 apr. 10:00Vitesse 22 JO14-1KSV JO14-2regulierSportpark De PuikmanCASTRICUM
    20 apr. 10:15Reiger Boys JO9-3KSV JO9-2regulierSportpark De WendingHEERHUGOWAARD
    20 apr. 10:15SVW 27 JO10-4KSV JO10-3regulierSportpark De KabelHEERHUGOWAARD
    20 apr. 10:30RKEDO JO10-1KSV JO10-2regulierSportpark De KromAVENHORN
    20 apr. 11:30Succes MO13-1KSV MO13-1 (9-tal)regulierSportpark SuccesHIPPOLYTUSHOEF
    20 apr. 12:15Purmerend MO17-1KSV MO17-1regulierSportpark WeidevennePURMEREND
    20 apr. 12:30FC Uitgeest JO14-1KSV JO14-1regulierSportpark De KoogUITGEEST
    20 apr. 12:45Always Forward JO16-2KSV JO16-1regulierSportpark WilhelminaHOORN NH
    20 apr. 13:00Duinrand S JO15-1KSV JO15-1regulierSportpark DuinrandSCHOORL
    20 apr. 14:30Strandvogels JO17-1KSV JO17-2regulierSportpark StrandvogelsWERVERSHOOF
    20 apr. 15:15LSVV MO15-1KSV MO15-1 (9-tal)regulierSportpark VoorwaartsZUID-SCHARWOUDE
    21 apr. 09:30Kwiek 78 3KSV 5regulierSportpark Kwiek 78AVENHORN
    21 apr. 10:30Alkmaarsche Boys 6KSV 3regulierSportpark OverdieALKMAAR
    21 apr. 11:30Berkhout VR1KSV VR2regulierSportpark De Wenken- BerkhoutBERKHOUT
    21 apr. 12:30WV-HEDW VR1KSV VR1regulierSportpark MiddenmeerAMSTERDAM
    24 apr. 18:00Castricum FC JO14-2KSV JO14-3regulierSportpark Noord EndCASTRICUM

    >> Programma UIT